De provincie Limburg gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.

Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te avigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren van de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor een betere gebruikerservaring ontstaat.
Online surfgedrag gebaseerde reclame cookies
Deze cookies worden gebruikt om op de gebruiker toegesneden reclame en andere informatie te tonen.
Meer weten...

Contact

Provinciaal Centrum
Cultureel Erfgoed

Monumentenwacht
Limburg

We zijn bereikbaar op werkdagen van 9 tot 17 u.

Tel.: 011 23 75 75
E-mail: pcce@limburg.be
Adres: 

Onroerend Erfgoed
Directie Omgeving
Universiteitslaan 1
3500 Hasselt

Bezoek het Provinciehuis: www.limburg.be/bezoekons 

Tel.: 011 23 75 91
E-mail: mowa@limburg.be
Adres:

Monumentenwacht Limburg
Willekensmolenstraat 140
3500 Hasselt

Algemene leiding
Sandro Claes
E-mail sandro.claes@limburg.be

Secretariaat

Communicatie
Lien Aerts

Consulentschap
Peter Bloemen
E-mail peter.bloemen@limburg.be

Publiekswerking
Betty Simon
E-mail betty.simon@limburg.be

Informatie- en documentatieverwerking
Pol Stevens
E-mail pol.stevens@limburg.be

Masterplannen en projecten

Diensthoofd
Carolien Goeleven
E-mail: Carolien.goeleven@limburg.be
Tel.: 011 23 75 88 

Administratie
Cathy Vanderstraeten 
E-mail: Cathy.vanderstraeten@limburg.be
Tel.: 011 23 75 91 

Monumentenwachters bouwkunde

 Monumentenwachters interieur